معیار های قیمت ایزوگام

قیمت ایزوگام و موارد تاثیر گذار در آن

قیمت ایزوگام و موارد تاثیر گذار در آن

یکی از موارد مهم در انتخاب ایزوگام برای پشت بام و شالوده ی ساختمان ها، قیمت آن می باشد. کارخانه های تولیدی ایزوگام، بر اساس مقدار قیر و مقدار فویل استفاده شده در آن قیمت دهی را انجام می دهند. همچنین عواملی مانند برند , متراژ , ضمانت نامه , بیمه نامه , فویلدار و معمولی … بر روی قیمت ایزوگام تاثیرگذار هستند. به دلیل نوسانات نسبتا بالای قیمت در این زمینه، عموما بهتر است که جهت اطلاع از قیمت های برند های موجود در بازار، با شرکت های معتبر در این زمینه تماس بگیرید. 

معیار های موجود در قیمت اایزوگام عبارتند از: 

1- مقدار قیر استفاده شده و درصد خلوص آن، باید توجه داشت بیشتر مواد خیر را قیر خال 60/70 پالایشگاهی تشکیل می دهد که مقدار و خلوص استفاده شده ی این قیر در قیمت ایزوگام تاثیر گذار است.

2- عامل دومی که در قیمت ایزوگام تاثیرگذار است، مقدار و ضخامت فویل استفاده سده در ایزوگام میباشد. هرچه ضخامت این فویل ها بیشتر باشد، مقاومت و کارایی ایزوگام بالاتر مییرود، بنابراین قیمت ایزوگام هایی که از فویل های ضخیم تر استفاده می کنند بالاتر است.

3- همانطور که احتمالا می دانید، ایزوگام ها دارای لایه بندی نیز می باشند، ایزوگام های دولایه نسبت به ایزوگام های تک لایه مقاومت بیشتری دارند، و این موضوع خود نیز جزو یکی از عوامل قیمت دهی ایزوگام میباشد.

در نظر داریم که به دلیل مزایای بسیار زیادی که برای ایزوگام یا همان عایق حرارتی وجود دارد، از این محصول در قسمت های مختلف ساختمان و در حوطه سازی های گوناگون استفاده می شود. بعنوان مثال نوعی از ایزوگام که در استخر ها استفاده میشود با نوعی که در پشت بام ها نصب می گردد متفاوت است و همین موضوعات باعث ایجاد گستره ی فراوانی برای انتخاب و بهمین طریق قیمت خرید و نصب ایزوگام می گردد. 

عکسی از باز کردن ایزوگام،قیمت ایزوگام

قیمت هر متر ایزوگام

این نوع محصول در نوع و کیفیت های متفاوتی تولید شده است که بسته به کیفیت مواد در ترکیب آن ها قیمت هر متر مربع ایزوگام متفاوت است. از جمله آیتم هایی که بر هزینه تاثیرگذارند عبارت اند از:

۱- مقدار قیر و خالصی آن, قیر خالص ۶۰/۷۰ پالایشگاهی بیشتر مواد قیر را تشکیل می دهند که بسته به خالص بودن یا ناخالص بودن آن نرخ هر متر مربع متغییر است.

۲- فویل آلومینیومی ایزوگام که در ضخامت های متفاوت در بازار موجود دارد. وجود فویل با ضخامت زیاد مدت زمان ماندگاری ایزوگام را افزایش می دهد بنابراین هرچه مقدار آن بیشتر باشد نرخ نهایی نیز افزایش می یابد.

۳- لایه های ایزوگام که در دو نوع می باشند. هر کدام از لایه ها دارای خصوصیات و مزیت های خاصی هستند قیمت ایزوگام تک لایه ای کمتر می باشد. و همچنین از کیفیت کمتری نصب به دو لایه برخوردار است.

جهت استعلام قیمت ایزوگام، قیمت آسفالت، محوطه سازی و یا هرگونه مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید:

جمشید میرزایی: 09197748438 

تاثیر لایه های ایزوگام بر قیمت هر متر مربع ایزوگام

لایه های اصلی تشکیل دهنده ی ایزوگام عبارتند از:

1- پلی استر سوزنی که در دو نوع بافته و نبافته می باشد.

2- تیشو نخدار یا همان الیاف شیشه.

برای ساخت ایزوگام از دو لایه نمد، مواد پلیمری و قیر استفاده می شود. در یکی از لایه ها از پلی استر که خود در دو نوع اسپانباد و نوع سوزنی می باشد استفاده می شود و در لایه ی دیگر نیز از تیشو. بنابراین قیمت ایزوگام تک لایه نسبت به ایزوگام دو لایه و بسته به ضخامت لایه ایزوگام متغیر است. کیفیت مواد اولیه استفاده شده در این لایه ها نیز در قیمت ایزوگام دخیل می باشد.

اگر بخواهیم یک قیمت سر انگشتی درباره قیمت ایزوگام بگوییم می توان برای متراژ های بالاتر از صد متر موارد زیر را بیان کرد، اما توجه داریم که این قیمت ها ممکن است تغییر کند، بنا براین بهتر است در این زمینه ها با ما تماس بگیرید.

ایزوگام آسیا گستر دلیجان هر متر مربع 25 هزار تومان

ایزوگام پشم شیشه دلیجان هر متر مربع 23 هزار تومان

ایزوگام شرق دلیجان هر متر مربع 23 هزار تومان

ایزوگام سپهر گستر دلیجان هر متر مربع 17 هزار تومان

ایزوگام جنت دلیجان 17 هزار تومان

ایزوگام ستاره طلایی دلیجان 16 هزار تومان.

برای متراژهای بیشتر از دویست مترمربع تخفیف تعلق می‌گیرد.

تصویری از چند رول ایزوگام،قیمت ایزوگام

شرکت عمران پی ایرسا

شرکت عمران پی ایرسا با سابقه ای فراون در زمینه ی پخش و نصب ایزوگام در تهران و همچنین متخصص در زمینه های محوطه سازی، پذیرای تمامی کارفرمایان عزیز می باشد. لازم به ذکر است که در زمینه ی قیمت های اجرایی، این شرکت نازلترین قیمت را با توجه به حجم کار به کارفرمایان ارائه داده و بالاترین کیفیت اجرا و مود اولیه را تضمین و گارانتی 10 ساله می نماید.

جهت استعلام قیمت ایزوگام، قیمت آسفالت، محوطه سازی و یا هرگونه مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید:

جمشید میرزایی: 

09197748438

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *